Position

Specjalista ds. Jakości Dostaw

Company
Company
Creotech Instruments S.A.
Place
Warsaw, Poland
Added: April 4, 2024

Zakres obowiązków:

· Nadzór nad procesem zakupów, stała współpraca i budowanie relacji z dostawcami

· Ocena dostawców, zarządzanie rejestrami kwalifikowanych dostawców

· Nadzór nad procesem magazynowania

· Przygotowanie i realizacja planów jakości dostaw

· Reklamacje do dostawców

· Dbanie o dokumentację dostaw: certyfikaty, świadectwa, raporty, kwalifikacje itd.

· Uczestniczenie w tworzeniu standardów jakości w Organizacji;

· Prowadzenie dokumentacji jakościowej w projektach (w dużej mierze w języku angielskim);

· Udział w przeprowadzaniu analiz ryzyka;

· Przeprowadzanie audytów procesów w Organizacji oraz dostawców;

· Praca w zgodnie z wymogami normy ISO9001

· Bieżące wsparcie Działu Jakości

Wymagania:

· Wykształcenie techniczne (elektronika, mechatronika, inżynieria jakości, inżynieria produkcji

lub pokrewne);

· Dobra znajomość języka angielskiego (wymóg konieczny), w tym mile widziana znajomość słownictwa technicznego pozwalająca na sprawne czytanie i prowadzenie dokumentacji;

· Dobra znajomość pakietu biurowego MS Office;

· Skrupulatność, spostrzegawczość

· Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej, czytania rysunków technicznych;

· Wysoka motywacja, nastawienie na zadania;

· Umiejętność podejmowania decyzji w oparciu o posiadane dane

· Samodzielność w działaniu, umiejętność priorytetyzacji i organizacji własnej pracy

Mile widziane:

· Znajomość technik i narzędzi używanych w inżynierii i zapewnianiu jakości; w tym narzędzi statystycznych

· Doświadczenie w nadzorze jakości dostawców

· Doświadczenie audytora lub pełnomocnika systemu zarządzania;

· Znajomość zagadnień inżynierii niezawodności

· Znajomość norm ISO 9001, 14001, 27001

· Znajomość zagadnień kontroli eksportu m.in. Ustawy o obrocie z zagranicą towarami, technologiami i usługami o znaczeniu strategicznym dla bezpieczeństwa państwa, a także dla utrzymania międzynarodowego pokoju i bezpieczeństwa

Oferujemy:

§ udział w tworzeniu nowoczesnej, macierzowej organizacji z sektora kosmicznego;

§ możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego;

  • przyjazną atmosferę pracy i styczność z najnowszymi technologiami;
  • umowę o pracę, atrakcyjne, rynkowe wynagrodzenie;
  • możliwość skorzystania z benefitów pracowniczych (ubezpieczenie na życie, zdrowie oraz Karta MultiSport);
  • inwestowanie w rozwój pracownika (m.in. szkolenia, konferencje);

Miejsce pracy: Piaseczno, Warszawa

Więcej informacji o Creotech Instrument S.A. można znaleźć na: www.creotech.pl